Ürün Tedarik / Destek

Kişişel Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Sunucular, Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri, Ev – İş Elektroniği Ürünleri Vb. Ürünlerin Tedarik ve Kurulumları.

Teknik Destek

Bilişim teknolojilerinde markaya bağımlı olmadan müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, deneyimli teknik ekibimizle destek vermekteyiz. İşletim sistemi problemleri, zararlı yazılımlardan kaynaklanan sorunlar, her türlü yazılım ve donanım vb. sorunlarında, uzaktan yardım, telefon desteği  ya da servis merkezimizde müşterilerimize yardımcı olabilmek için uğraş vermekteyiz.

Teknik Danışmanlık

Kurumsal  ve bireysel müşterilerimizin sürekli gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte,  yeniliklerden haberdar olmaları, en verimli donanım ve yazılımı seçmeleri, ihtiyaçlarına en uygun fiyatı sunabilmek için hizmet vermekteyiz. Turkuaz Teknoloji olarak müşterilerimize, özel çözüm, hizmet ve ürün sunabilmek için onları dinleyip, ihtiyaçlarını anlayarak uzmanlık alanlarına göre BT danışmanlık yapmaktayız.
Bunu gerçekleştirebilmek için Bilişim ve Internet teknolojilerini yakından takip ediyoruz.

Bakım Anlaşmaları

Kurumsal bakım anlaşmalarıyla sözleşme içeriğine göre, hafta içi, mesai saatleri içerisinde, yada günün her saatinde, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Yazılımı veya Çevre Birimlerinde oluşabilecek herhangi bir soruna müdahale edilip, sorunun giderilmesi, gereken tüm önlemlerin alınarak sistemin çalışmaya devam ettirilmesi işlemlerini kapsar.

Bakım anlamaları işletmelerde bulunan bilgisayar ve çevre birimlerinin sayı olarak fazla oluşu ve arızanın daha hızlı giderilebilmesi için cazip bir yöntemdir.
Anlaşma süresince servis yerinde yada ofisimizde limitsiz servis desteği, ayda bir kez genel bakım, arızalı cihazın onarılamadığı durumlarda yerine yedek cihaz bırakılarak sistemin çalışmaya devam etmesi sağlanabilir. Tüm işletim sistemlerinin desteği, bilgisayar ve çevre birimleri ürünlerinin onarımı, yedek parça desteği, ticari yazılımların kurulum ve eğitimleri sözleşme gereğince destek hizmetleri olarak sıralanabilir.

Network - Altyapı Projelendirme

  • CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri
  • Network Prizleri Montajı
  • Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri
  • Kabin, Patch Panel, Switch Montajı
  • Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri
  • Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri
  • Santral, Telefon Tesisatı Kablolama, Montaj, Kurulum
  • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı
  • Kesintisiz UPS Hattı Kurulum
Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemlerinin, Kablolama ve Montajı
Güvenlik Alarm Sistemlerinin, Kablolama ve Montajı